Customer Support

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Acordarea de asistenta si consiliere clientilor;
- Furnizarea de informatii corecte si complete clientilor, referitoare la produsele si serviciile companiei;
- Directionarea solicitarilor catre departamentele specializate;
- Inregistrarea situatiilor intalnite si actualizarea bazei de date.

Cerințe

- Studii medii finalizate;
- Cunostinte operare PC: Word, Excel;
- Abilitati excelente de comunicare si orientare spre client;
- Atitudine pozitiva si atentie la detalii.

Beneficii

- Salariu de baza fix + bonus
- Tichete de masa;
- Abonament clinica medicala;
- Posibilitate de dezvoltare intr-o companie multinationala.

Abilități

Exel Microsoft Word

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Industrii

#Telecommunications

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Customer Service, Other