Consultant vanzari call center partener VODAFONE

Descrierea jobului

Identifici nevoile clientilor si promovezi serviciile Vodafone;
Propui oferte customizate, in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
Oferi informatii corecte referitoare la produsele si serviciile promovate;
Vinzi prin telefon servicii / produse conform contractelor aflate in derulare;
Iti indeplinesti obiectivele lunare individuale si de echipa;
Participi activ la imbunatatirea proceselor de lucru;
Castigi concursurile din cadrul echipei din care faci parte.
Ce iti garantam?
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Program flexibil, full-time/ part-time in intervalul 09:00 – 17:30 (Bucuresti), 09:18:00 (Iasi si Brasov), de luni pana vineri;
Salariu in functie de experienta, bonuri de masa si posibilitatea de a-ti mari considerabil veniturile prin bonusuri;
Crestere garantata a salariului conform performantei tale la 4, 6 si 12 luni de la angajare;
Asigurare medicala privata;
Bookster si 7 Cards – pentru timpul tau liber;
Atmosfera de lucru placuta;
Team leaderi tineri, cu experienta & prietenosi;
Acces la training: tehnici de vanzare, comunicare si negociere pe care le inveti la noi si le aplici oricand apoi;
Coaching one2one – investim pentru a-ti creste performanta;
Evenimente interne, concursuri motivationale, activitati impreuna cu echipa.
Saptamanal asteptam noii colegi pentru a incepe calatoria in Optima’s Land! :) Tu cand incepi?

Cerințe

Vrei să ȋncepi o carieră ȋn vânzări, alaturi de o echipa entuziasta?
Te afli la inceputul carierei tale?
Te asteptam la NOI!

Daca:
Ai atitudine pozitiva
Detii bune capacitate de comunicare si convingere
Identifici cu usurinta nevoile celorlalti
Te afli intr-o continua COMPETITIE cu tine insuti
Vrem sa te cunoastem!

Abilități

English

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Marketing and Advertising #Telecommunications

Locație job

Romania - Brașov, Iași, Bucharest

Departament

Customer Service, Marketing, Sales