Consultant Servicii Clienti: Spaniola/Italiana/Eng

Descrierea jobului

Vei face parte din departamentul Relatii Clienti DIGI Mobil Spania sau Digi Mobil Italia si vei fi responsabil de:

preluarea apelurilor telefonice in limba spaniola/ italiana/ engleza, in functie de nivelul de cunoastere a limbii;
oferirea informatiilor de interes, privind serviciile companiei;
identificarea nevoilor clientilor si gasirea solutiilor potrivite pentru rezolvarea situatiilor semnalate;
atingerea standardelor calitative si cantitative stabilite la nivel de departament.

Cerințe

- Iti place sa intractionezi cu clientii si esti orientat mereu catre solutii?
- Esti o fire ambitioasa si iti place sa lucrezi in echipa?
- Daca raspunsul la intrebarile de mai sus este pozitiv, la fel ca atitudinea ta, esti persoana pe care o cautam!

Este necesar sa:
cunosti limba spaniola/ italiana cel putin la nivel conversational (limba engleza - avantaj);
sa fii dispus sa lucrezi in ture;
sa reactionezi prompt si eficient la solicitarile clientilor;
sa fii dornic de a invata si experimenta lucruri noi.

Beneficii

Noi iti oferim:
programe atractive de training, specifice activitatii;
un mediu de lucru prietenos cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
un venit lunar motivant;
flexibilitatea programului.

Abilități

English

Cerințe lingvistice

Italian, Romanian, Spanish

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Consumer Services #Telecommunications

Locație job

Romania - Brașov, Bucharest

Departament

Customer Service, Sales