Postat pe: 2020-01-30 | Expiră pe: 2020-02-29

Back Office Assistant

Descrierea jobului

First Technology angajeaza Back Office Assistant.

RESPONSABILITATI
- Asigurarea activitatilor administrative, arhivarea si organizarea documentelor specifice
- Colectarea informatiilor din baze de date
- Introducerea informatiilor primite in baza de date a companiei
- Respectarea regulilor si procedurilor companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor.
- Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti
- Identificarea de furnizori si produse
- Promovarea imaginii companiei si publicizarea intensiva
- Organizarea agendei de lucru si a deplasarilor Directorului General
- Organizarea transporturilor
- Intocmirea de rapoarte si analize zilnice si lunare

CERINTE
- Abilitati bune de operare PC
- Capacitate analitica si atentie la detalii
- Cunoastere foarte buna a limbii engleze
- Cunoastere limbii spaniole/ italiene reprezinta un avantaj
- Orientare spre rezolvarea problemelor/situatiilor aparute
- Atitudine proactiva
- Spirit de echipa

BENEFICII SI AVANTAJE
- Echipa formata din oameni tineri
- Mediu de lucru placut si dinamic
- Pachet salarial atractiv
- Program de lucru: 9-17

Cerințe

Beneficii

Abilități

Administrative Office Support Back Office Operations

Cerințe lingvistice

English, Italian, Spanish

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Industrial Automation #Machinery

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Consulting, Engineering, Purchasing