Postat pe: 2019-09-15 | Expiră pe: 2019-10-15

ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА

Descrierea jobului

Станете част от групата на Кодоньото

Кои сме ние:
Фирмена група Кодоньото представлява мрежа от над 50 филиала, в 18 страни, с общо над 1000 души персонал, занимаваща се с международен транспорт, логистика и спедиция.
С флотилия от почти 1400 ремаркета и огромния брой подизпълнители извършваме редовни товарни автомобилни превози в цяла Европа.
Офиси на Кодоньото има в Италия, Испания, Португалия, Франция, Люксембург, Австрия, Германия, Унгария, Великобритания, България, Македония, Румъния, Сърбия, Словакия, Словения, Полша, Беларус, Индия, Австралия, Сингапур, Дубай.

Позицията:
Набираме служители за следните позиции:
ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА / РЪКОВОДИТЕЛ НА ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ

в нашия офис: София

Cerințe

Отговорности:

- Ежедневно контактува с клиенти, доставчици и други международни фирми; използва международни програми за продажба на товари / транспорт (Timocom, Trans, Teleroute, Transporeon etc.); търси и продава товари; изготвя транспортни заявки; води преговори за цени; проследява сключените вече транспортни договори- заявки и следи за тяхната навременна доставка и ефективност

- Разработва и поддържа дългосрочни търговски отношения с редовни клиенти и доверени доставчици на местно и международно ниво

Изисквания:

- ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ (ЖЕЛАТЕЛЕН, НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН)

- Способност за работа в екип, взимане на самостоятелни решения и поемане на отговорност, предприемчивост, оперативност при разрешаване на проблемни ситуации и готовност за работа под напрежение

- Добри организационни и аналитични умения, афинитет към бизнес комуникации и делови преговори, мотивация, отговорност и отдаденост към работата

Познания на чужди езици:

- Много добро ниво на Италиански или Английски език; Френски език е предимство

- Допълнителни езици: Полски, Чешки, Словашки, Български, Румънски, Руски, Унгарски, Македонски

Beneficii

Какво предлагаме:

- Постоянно обучение и усъвършенстванe на работния процес
- Международна работна среда и възмоност за работно място в различни наши офиси в цяла Европа
- Ежедневна комуникация на чужди езици
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за професионално развитие в стабилна, много добре развита и структурирана компания на световно ниво

Abilități

Department of Transportation Distribution Logistics Freight Freight Brokerage Freight Forwarding Freight Transportation International Logistics International Transport Logistical Coordination Logistical Planning Logistics Road Transport Trucking

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

High School

Suport viză

Nu
Email Job

Criterii job

Tip Job

Full Time

Industrii

#Transportation-Trucking-Railroad

Locație job

Bulgaria - Sofia

Departament

Strategy/Planning

Salariu

EUR 800 - 2000/lună euro

Companiile vor aplica la tine

Completează-ți CV-ul și companiile vor putea să-ți trimită invitații să aplici la joburile lor și te vom notifica prin email .